۶۰۰ هزار ایمیل صهیونیستی هک شد

در جدیدترین اقدام ائتلاف جهانی هکرهای ناشناس اطلاعات شخصی از جمله رمز ۶۰۰ هزار کاربر اینترنتی صهیونیستی فاش شده است.

به گزارش لاندا نیوز از خبرگزاری مهر، در ماه نوامبر سال ۲۰۱۲، هکرهای ناشناس ویدئویی منتشر کرده و طی آن از آغاز یک ستاد “عملیات اسرائیل” خبر دادند که سایتهای اینترنتی و نامه های الکترونیکی شهروندان رژیم صهیونیستی را هک می کند.

این حملات با هدف پایان دادن به سیاستهای صهیونیستها صورت گرفته که این گروه از آن با عنوان نقص قانون بین المللی یاد کردند.

این ستاد، براساس اعلام ” ناشناسها” برای حمایت کودکان و خانواده های غزه صورت می گیرد که از سیاستهای دولت رژیم صهیونیستی رنج می برند.

این گروه هکر علاوه بر هک کردن وب سایتها و نامه های الکترونیک، تلاش کرد در دسامبر ۲۰۱۲ برای ساکنان غزه هنگامی که ارتباطهای اینترنتی آنها طی حمله صهیونیستها به غزه قطع شده بود، ابزارهای ارتباطی فراهم کند.

به عنوان بخشی از این ستاد، هکرها وب سایت سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی را هک کرده و همچنین وارد سایت نخست وزیر صهیونیستها شدند. این گروه در راستای افشای کلمه های عبور، پاک کردن پایگاه داده ها و تغییر ظاهر وب سایت سازمانهای دولت صهیونیستی و گروه های خصوصی موفق بوده اند.

این گروه پیش از این به عنوان بخشی از این همین ستاد به ۷۰۰ سایت صهیونیستی حمله کردند که در میان این سایتهای هک شده سایت برخی از نهادهای عالی رژیم صهیونیستی همچون وزارت امور خارجه این رژیم دیده می شود.

براساس اعلام هکرهای ناشناس، این اقدام در اعتراض به حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه انجام شده است.

این بزرگترین حمله ای بوده که تا کنون به وب سایت وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی انجام شده و برنامه توسعه بین المللی این وزارتخانه را دچار مشکل کرده است.

هکرهای ناشناس ائتلافی از هکرها و فعالان اینترنتی است که به حملات سایبری خود علیه دولتها و شرکتهای مشهور سراسر دنیا شهرت یافته اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*