بازی رایانه‌ای “کارآگاه علوی” پا به میدان می گذارد

بازی رایانه‌ای “کارآگاه علوی” با موضوع حادثه ای – ماجرایی با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای تولید شد.

به گزارش لاندا نیوز از سیتنا، این بازی رایانه‎ای یک بازی با مضمونی ماجراجویی نقطه کلیک سوم شخص بوده که ماجرای مادام روژان را بازگو می‎کند.

مادام روژان زنی انگلیسی تبار است که در شمال تهران در باغی زیبا و بزرگ به نام “باغ خانم روژان” زندگی می‌کند . او یک اشراف زاده انگلیسی است که مورد توجه مقامات ایران قرار داشته و در حکومت ایران جایگاه خاصی دارد. در نیمه شب آذر ۱۳۱۳ اتفاقی می‌افتد که مقامات بلند پایه حکومتی را شوکه و نگران می‌کند.

کارآگاه علوی که در حل معما های پیچیده و سخت از تبحر خاصی برخوردار است و آوازه او تا دربار ایران رفته، از سوی مقامات ایران برای کشف ماجرا انتخاب می‌شود.

در این بازی کاربران به عنوان کارآگاه علوی پا به میدان می‌گذارند و در اینجاست که با گفت‌وگو و حل معما های پیچیده به کشف ماجرا پرداخته و پرده از راز آن بر می‌دارند. بازیکنان فقط در نقش کارآگاه علوی ظاهر نمی‌شوند، بلکه دستیار او و شخصیت دیگری را نیز هدایت می‌کنند.

در این بازی کاربران  تلاش مضاعف برای پیدا کردن سرنخ را داشته و به شمال و جنوب می‌روند، بعضی اوقات حتی به روستاهای شمال کشورمی روند تا فضای بازی یک نواخت نباشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*