افزایش ۴ برابری فروش ویندوز فون

لاندا نیوز- تقریبا بر هیچ‌کس پوشیده نیست که فعلا فروش تلفن‌های ویندوز فون در حد و اندازه دیگر رقبای بازار نیست، اما وجود ابزارهای قدرتمند و خوش ساختی همچون سری لومیا نوکیا یا سری ۸ اچ‌تی‌سی به همراه سیستم‌عامل جذاب ویندوز فون ۸ می‌تواند کمی فاصله بین مایکروسافت و رقبایش را کمتر کند.

افزایش 4 برابری فروش ویندوز فون
vindows_phon

استیو بالمر مدیرعامل مایکروسافت، در جلسه سالانه سهام‌داران شرکت اعلام کرد که فروش سیستم‌عامل موبایل شرکت نسبت به همین زمان در سال گذشته ۴ برابر شده است.

به گزارش لاندا نیوز از ایستنا به نقل از زومیت از zoomit بالمر همچنین اعلام کرد که تقاضا برای ویندوز فون آنقدر قوی است که کلیه موجودی ابزارهای مبتنی بر این سیستم‌عامل در بسیاری از کشورها به فروش رسیده‌اند. احتمالا اشاره بالمر به فروش  تلفن‌های لومیا ۹۲۰ نوکیا در برخی از کشورها از جمله آلمان یا فنلاند بوده است.
بالمر همچنین اشاره کرد که برای سرعت بخشیدن به فروش ویندوز فون نیازمند سخت‌افزارهای رقابتی‌تر هستیم.
این خبر بدون شک مثبت است و نوید آینده امیدوار کننده‌ای را برای ویندوز فون می‌دهد، اما مایکروسافت آمار دقیقی از میزان فروش ویندوز فون ارائه نکرده است و هنوز دقیقا نمی‌دانیم چهار برابر سال پیش یعنی چند دستگاه تلفن هوشمند. به راحتی می‌توان متوجه شد که فروش ویندوز فون مایکروسافت هنوز بسیار پایین است و اعداد و ارقام مربوط به آن آنقدر کوچک است که این غول نرم‌افزاری نمی‌تواند آنها را بیان کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*