ایسوس اولین برند محصولات ویندوز ۸ را در ایران عرضه کرد

لاندا نیوز- محصول آخری که در این خانواده معرفی شده نوت بوک معروف Zenbook و البته نوع لمسی آن بود که این دستگاه را به Zenbook Touch معروف نموده است.

ایسوس اولین برند محصولات ویندوز ۸ را در ایران عرضه کرددفتر هماهنگی‌های ایسوس در ایران همان طور که پیش‌تر اعلام کرده بود اقدام به رونمایی محصولات جدید خود مبتنی بر ویندوز ۸ با حضور جمعی از اصحاب رسانه و دست‌اندرکاران بازارIT  نمود.

به گزارش لاندا نیوز از ایتنا در این مراسم بهمن سعادت خواه مدیر فروش کالای نوت بوک،تبلت و نت بوک به معرفی محصولات جدید پرداخت.
در ابتدا وی به تشریح فعالیت‌های ایسوس و استراتژی موسوم به Customer Happiness ۲ پرداخت.
بر اساس این استراتژی محصولات جدید باید ترکیبی از فناوری Cloud و قابلیت لمسی و ارائه صدای با کیفیت را به کاربر ارائه نماید.

در ادامه وی محصولات خانواده Vivo را معرفی نمود.
اولین محصول از این خانواده Vivo Book بود.
از ویژگی‌های این خانواده بهره‌گیری از پردازنده‌های i۳/i۵/i۷ از نوع ULV می‌باشد که این موضوع علاوه بر کارایی مناسب از مصرف انرژی بسیار مناسب برخوردار می‌باشد.
این خانواده در حال حاضر دارای دو مدل به نام‌های S400 و S200 می‌باشد.

S400 دارای صفحه نمایش ۱۴ اینچ و مدل S200 دارای صفحه نمایش ۱۱.۶ اینچ می‌باشد.اما محصول بعدی که در واقع یک دستگاه هیبریدی می‌باشد.
این دستگاه TAICHI نام دارد و اولین نوت بوک در دنیا می‌باشد که از دو صفحه نمایش با قابلیت کاربرد هم زمان بهره می‌برد.
هدف از طراحی این دستگاه تعامل بیشتر کاربران و به خصوص در مصارف تجاری و ارائه محتوی می‌باشد.
اما کاربران می‌توانند به صورت هم زمان از دو صفحه نمایش این دستگاه استفاده نماید.

دستگاه بعدی خانواده VivoTab بود.این خانواده در حال حاضر دارای ۳ مدل می‌باشد.
مدل اول VivoTab نام دارد. از ویژگی‌های این تب لت ۱۱.۶ اینچی بهره‌گیری از پردازنده کم مصرف Intel® Atom™ Z۲۷۶۰ و ۳۲Gb حافظه داخلی می‌باشد.
همچنین این دستگاه از یک قلم نوری بسیار باکیفیت و حساس بهره می‌برد.
همچنین این دستگاه مانند دیگر تبلت‌های ایسوس از داک صفحه کلید بهره می‌برد که می‌تواند در مجموع ۱۹ ساعت شارژ را برای این دستگاه به ارمغان آورد.

دستگاه بعدی از این خانواده VivoTab RT می‌باشد.
این تبلت ۱۰.۱ اینچی از پلتفرم Tegar۳ بهره می‌برد. از ویژگی‌های دیگر این دستگاه بهره‌مندی از۲GB حافظه داخلی،دوربین ۸ مگاپیکسلی و پشتیبانی از شبکه‌های ۴GLTE می‌باشد.

دستگاه بعدی که از این خانواده معرفی شد Viva Tab Smart می‌باشد.
این دستگاه از Intel® Atom™ Z۲۷۶۰ بهره می‌برد. اما از ویژگی‌های این دستگاه بهره‌مندی از داک صفحه کلید جداگانه می‌باشد و توسط یک ارتباط بی‌سیم به تبلت متصل می‌شود.

اما دستگاه Transformer Book محصول بعدی ایسوس می‌باشد. این دستگاه اولین نوت بوک دنیا با قابلیت جدا شدن از صفحه کلید می‌باشد. این دستگاه ۱۳.۳ اینچی از وضوح تصویر ۱۹۲۰ * ۱۰۸۰ و پردازنده های Core I ۵ و Core I ۳ بهره می‌برد و خود تب لت از ۱۲۸ Gb حافظه SSD و داک این دستگاه از ۵۰۰Gb فضای ذخیره سازی بهره می‌برد.

اما محصول آخری که در این خانواده معرفی شده نوت بوک معروف Zenbook و البته نوع لمسی آن بود که این دستگاه را به Zenbook Touch معروف نموده است.
این دستگاه از خانواده نوت‌بوک‌‌های فوق باریک و سبک می‌باشد که از طراحی خاصی بهره می‌برد. این دستگاه از صفحه نمایش ۱۳.۳ اینچی و ۲۵۶/۱۲۸ Gb حافظه SSD بهره می‌برد.

در پایان امید عبادی مدیر توسعه بازار ایسوس در ایران و همچنین بهمن سعادت خواه و پویا شاه حیدری کارشناس فروش محصولات تب لت/نوت بوک و نت بوک به سؤالات خبرنگاران پاسخ دادند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*