نرم افزار نصب سیستم عامل مجازی+دانلود

لاندا نوز- در این پست قصد داریم جدید ترین نسخه یکی از قدرتمند ترین نرم افزارهای سیستم عامل مجازی را برایتان آماده کرده ایم،معرفی کنیم.

به گزارش لاندا نیوز از میهن دانلود دانلود نرم افزار نصب سیستم عامل مجازینرم افزار VMware Workstation معروف ترین نرم افزار نصب سیستم عامل مجازی بر روی ویندوز است که با استفاده از آن می توان چندین ویندوز و سیستم عامل مختلف را بر روی یک کامپیوتر نصب نمود.

این برنامه با پیشتیبانی از ۲۰۰ سیستم عامل مختلف که از جمله میتوان به ویندوز سون، ویندوز سرور ۲۰۰۸، ویندوز ایکس پی، لیونکس و … اشاره کرد، این امکان را برای شما فراهم میسازد تا به راحتی بتوانید استفاده از سیستم عامل های مختلف را بر روی یک ویندوز تجربه کنید.

در واقع شما با کمک این نرم افزار قادر خواهید بود تا در یک محیط کاملآ شبیه سازی شده سیستم عامل دلخواه خود را اجرا نمایید و همانند یک سیستم واقعی در محیط آن کار کرده و به انجام کارهایی از قبیل نصب بازی و نرم افزار، گشت و گذار در اینترنت و … بپردازید.

همچنین این نرم افزار از سرعت بسیار بالایی برخوردار است و کار در محیط سیستم های شبیه سازی شده با بالاترین سرعت انجام می پذیرید.

از دیگر قابلیت های این نرم افزار میتوان به امکان برقرار ارتباط مستقیم بین سیستم های شبیه سازی شده که به اصطلاح به آنها سیستم میهمان نیز گفته میشود و سیستم اصلی اشاره کرد. به عنوان مثال شما قادرید تا قایلی را تنها با کشیدین و رها کردن آن از سیستم اصلی به درون سیستم میهمان منتقل کنید.

– قابلیت نصب سیستم عامل های مختلف تنها بر روی یک ویندوز.
– پشتیبانی از بیش از ۲۰۰ سیستم عامل مختلف.
– امکان برقراری ارتباط مستقیم بین سیستم اصلی و سیستم میهمان.
– داشتن سرعت بسار بالا در هنگام اجرا و کار در محیط سیستم شبیه سازی شده.
– قابلیت شبکه کردن دو سیستم عامل.
– قابلیت انتقال فایل ها تنها با Drag and Drop.
– امکان کاهش و افزایش مقدار سخت افزار مورد استفاده سیستم مجازی.
– امکان نصب بازی و نرم افزارهای مختلف بر روی سیستم مجازی.
– سازگار با ویندوز های مختلف.
– و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*