سامسونگ و رکوردی دیگر در فروش گلکسی اس ۳

لاندا نیوز- شرکت سامسونگ در صفحه توئیتر و فیسبوکش این خبر را اعلام کرد.

سامسونگ و رکوردی دیگر در فروش گلکسی اس ۳ سامسونگ یک رکورد دیگر در فروش محصولاتش با گلکسی اس ۳  خلق کرد و در فروش این محصول به رکورد بالای ۳۰ میلیون عدد در کل دنیا رسید.
این عدد شامل گوشی‌هایی که با قراردادهای شرکت‌های مخابراتی در کشورهای مختلف مانند آمریکا، ژاپن و کره، به‌علاوه فروش این گوشی به‌صورت مستقل از اپراتور است.

به گزارش لاندا نیوز از ایتنا پیش از این و در تاریخ ۱۲ سپتامبر، مدیر بخش موبایل سامسونگ اعلام کرده بود: «انتظار داریم تا پایان سال ۲۰۱۲ به فروش ۳۰ میلیون عدد برسیم. این گوشی، شش روز قبل به رکورد ۲۰ میلیون رسید و این پیش‌بینی خیلی خارج از انتظار نیست.»

رکورد ۲۰ میلیون در ۱۰۰ روز به‌دست آمده بود و اکنون در حالی که هنوز تقریبا ۲ ماه کامل تا پایان سال ۲۰۱۲ میلادی باقی‌مانده، سامسونگ پیش‌بینی‌اش را رد می‌کند و با توجه به تخفیف‌هایی که اکثر فروشگاه‌های بزرگ در پایان سال برای مشتریان قائل می‌شوند، باید انتظار فروش بسیار بالاتری برای این گوشی داشت.

جالب است بدانید که Galaxy S II به فروش ۲۰ میلیون عددی‌اش در ۱۰ ماه رسیده بود و اولین نسخه از این سری نیز، یعنی Galaxy S، به فروش ۱۰ میلیون عددی‌اش در ۱۷ ماه رسیده بود.

سامسونگ برای فبلت (گوشی + تبلت = فبلت) (Phone + Tablet = Phablet) جدیدش یعنی Note II نیز فروش ۲۰ میلیونی پیش‌بینی کرده که باید کمی صبر کرد تا ببینیم آیا در این مورد نیز می‌تواند به رکورد دست بیابد یا خیر.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*