آخرین نسخه اپلیکیشن SmartStart وایپر برای دارندگان آی فون

لاندا نیوز – آخرین نسخه اپلیکیشن SmartStart وایپر به دارندگان آی فون ۴S یا ۵ که از iOS 6 بهره می برند اجازه می دهد بدون دخالت دست وسیله نقلیه خود را خاموش و روشن کنند.

اپلیکیشن آب و هوای آی فون به راحتی به شما می گوید هوای محیط چند درجه است. شاید بعد از این به یک رانندگی دلنشین در میان خیابان های شهر فکر کنید پس فقط کافی است بگویید: سیری، ماشین مرا روشن کن!

آخرین نسخه اپلیکیشن SmartStart وایپر به دارندگان آی فون ۴S یا ۵ که از iOS 6 بهره می برند اجازه می دهد بدون دخالت دست وسیله نقلیه خود را خاموش و روشن کنند.

از وقتی که اپل نسخه کامل iOS 6 را عرضه کرده است تا کنون وعده وعید های سیری به خوبی محقق نشده بود اما وایپر اولین کمپانی تولید کننده لوازم جانبی خودرو است که کنترل صوتی سیری را برای نسل جدید SmartStart اش به خدمت گرفته است.

عملکرد این اپلیکیشن واقعا شبیه شعبده بازی است. و به راننده اجازه می دهد حتی بدون لمس کردن گوشی اش ، ۳ کار را انجام دهد.

سیری (Siri) یک دستیار شخصی هوشمند و راهنمای دانا است که به عنوان یک اپلیکیشن برای آی‌اواس اپل کار می‌کند. این اپلیکیشن از رابط کاربری به زبان طبیعی برای پاسخ دادن به سوالات و ایجاد توصیه‌های کاربر استفاده می‌کند. انجام این کارها به وسیله ارسال درخواست‌ها به یک مجموعه از خدمات وب صورت می‌گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*