آشنایی با شرکت های مهم تولید کننده ضد ویروس (Quick Heal)

به گزارش لاندا نیوز،مقدمه بی مقدمه! قبلاً به سراغ معرفی برندهای امنیتی مطرح از قبیل پاندا، سوفوس، مکافی و رفته ایم و این بار سری می زنیم به هند و از ضد ویروس کوئیک هیل جویا می شویم.

آشنایی با شرکت های مهم تولید کننده ضد ویروس (Quick Heal)۱٫Quick Heal Technologies یک شرکت مطرح در زمینه تولید ابزار ضدویروس و Internet Security در هند و سراسر جهان به شمار می رود.
۲٫ این شرکت خصوصی در مدارس سال ۱۹۹۳ تاسیس شده و از آن زمان، در حال بررسی و توسعه نرم افزارهای ضد ویروس بوده است.
۳٫ Quick Heal Technologies بیشتر از ده میلیون کاربر را در سراسر جهان پوشش می دهد.
۴٫ کوئیک هیل ۲۰۰ نفر را در ۱۶ شاخه دفتر مرکزی خود در Pune هند در استخدام خود دارد.
۵٫ محصول ضد ویروس Quick Heal برنده جایزه Cat، قابل نصب در تجارت های کوچک و مصرف کننده های خانگی، شرکت های متوسط و شرکت های بزرگ و حرفه ای برای جلوگیری از آلودگی ویروس ها و دیگر تهدیدات رایانه ای می باشد.
۶٫آقای کیلاش کتکار (Kailash Katkar) مدیر اجرایی ارشدQuick Heal Technoligies است.
۷٫ کوئیک هیل در ایران نمایندگی دارد و این، یک امتیاز بسیار بزرگ برای کاربران ایرانی به شمار می رود.
۸٫ این برنامه امنیتی تا کنون جوایز و تاییدیه های از Checkmark (گواهینامه معتبری که توسط سازمان بین المللی West Coasts Labs Uk اعطا می شود)، Viruse Bulletin و OPSWAT دریافت نموده است.
۹٫ ما ایرانی ها معمولاً بدجوری به چیزهای رایگان علاقه داریم! خوشبختانه در سایت کوئیک هیل می توانیم به چهار نسخه Trial و رایگان دست یابیم که عبارت است از: Quick Heal AntiVirus Plus 2009 for Desktop و AntiVirus Quick Heal for Linux و Quick Heal Total Security 2009 که از آنها می توان به مدت یک ماه به طور رایگان استفاده نمود. استفاده از برنامه امنیتی Quick Heal PCTuner نیز به مدت پانزده روز رایگان است.
۱۰٫ Quick Heal محصولات خود را در رده های مختلف و بر اساس کاربران خانگی (Home Users، شرکت های کوچک و متوسط (Small Medium Companies) سازمانی (Corporate) و برای مشتریان هندی (For indian Customers) تقسیم بندی کرده است.
۱۱٫ سایت کوئیک هیل بخشی دارد به نام اطلاعات مهم ویروس ها. در این بخش فهرست بلند بالایی از انواع بد افزارها لیست شده است و با کلیک بر هر کدام می توان اطلاعاتی در مورد آن به دست آورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*