کاربران فیس بوک از ۱ میلیارد گذشتند.

لاندا نیوز-کاربری ماهانه بیش از یک میلیارد نفری فیس‌بوک در حالی است که بر اساس اعلام اتحادیه بین‌المللی مخابرات جمعیت آنلاین جهان دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون نفر برآورد شده است.

http://img.landanews.com/1391/07/face%20book.jpgبه گزارش لاندا نیوز از ایسنا، تازه‌ترین آمار نشان می‌دهند که در حال حاضر ماهانه بیش از یک میلیارد بار در سراسر جهان، کاربران وارد حساب‌های کاربری خود در شبکه اجتماعی فیس‌بوک می‌شوند و تا از دوستان قدیمی خود خبری بگیرند، عکس دوستان جدید خود را به اشتراک بگذارند، در مورد موضوعات مختلف مطلب بنویسند و یا …

شمار کاربری ماهانه فیس‌بوک در جولای سال ۲۰۱۰ برابر با ۵۰۰ میلیون نفر بود و اکنون این میزان دو برابر شده است و این در حالی است که این میزان در ماه آگوست سال ۲۰۰۸ به ۱۰۰ میلیون رسیده بود.

کاربری ماهانه بیش از یک میلیارد نفری فیس‌بوک در حالی است که بر اساس اعلام اتحادیه بین‌المللی مخابرات جمعیت آنلاین جهان دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون نفر برآورد شده است.
به گزارش آسوشیتدپرس، ۸۱ درصد از این جمعیت فیس‌بوکی در خارج از آمریکا و کانادا زندگی می‌کنند و اغلب آنها به جای کامپیوترهای شخصی از تلفن‌های همراه هوشمند برای ورود به فیس‌بوک بهره می‌برند.

در همین حال گفته شده است که شبکه اجتماعی فیس‌بوک در حال حاضر ۶۰۰ میلیون کاربر دارد که از تلفن‌های همراه خود برای وارد شدن به فیس‌بوک استفاده می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*