دانلود نرم افزار mobiledit ، جهت مدیریت و کنترل کامل تلفن، PC و لپتاپ

با نصب این برنامه قادر به مدیریت و کنترل تلفن همراه خود از طریق پی سی و لپ تاپ هستید.
موبایل ادیت نسخه ۶ بعد از اتصال تلفن همراه بوسیله کابل یا اینفرارد یا بلوتوث ، منوی بزرگی را در اختیار شما قرار داده تا بتوانید مدیریت بر موبایل خود را به نحو احسن انجام دهید.
دانلود نرم افزار  MOBILedit ، جهت مدیریت و کنترل کامل تلفن، از روی پی سی و لپتاپ
دانلود نرم افزار MOBILedit
جستجو متنی روی حافظه موبایل از طریق پی سی یا لپتاپ یکی از این ویژگی های این نرم افزار به شمار می رود.گرفتن شماره تلفن، ارسال اس ام اس یا پیامک تصویری نیز از دیگر عملیاتهایی است که با این برنامه قابل انجام است.
با زدن یک کلیک می توانید از تمام فایلهای روی تلفن همراه خود بک آپ یا پشتیبان بگیرید و در مواقع لازم دوباره اطلاعات از دست رفته را به تلفن برگردانید.
شماره های ذخیره شده را نیز می توانید در یک تلفن دیگر کپی کنید بدون اینکه به صورت مستقیم یا فیزیکی دست به تلفن خود بزنید. وقتی پیامک دریافت کنید به طرز جالبی این پیامک را به صورت ایمیل در پی سی یا لپتاپ خود دریافت کرده و خواهید دید. هم می توانید به پیامک جواب داده و هم آرشیو کنید.
برنامه موبایل ادیت در خود برنامه دیگری بنام mBoox دارد که به وسیله آن، می توانید اسناد را روی موبایل خود بخوانید.با این برنامه تمامی اسناد و فایلها و ای.بوکها را روی موبایل ریخته و در فرصت مناسب بخوانید.
لیست اخرین تماس ها، تصاویر، اسم ام اس و ام ام اس، خواندن پیامک های پاک شده، استخراج فایل ها به صورن ورد و اکسل از دیگر ویژگی های این برنامه تحت ویندوز است که حجم آن ۴۱ مگابایت بوده و می توانید از اینجا، اینجادانلود کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*