از نسخه موبایل سکیوریتی BlackBerry کوییک هیل رونمایی شد.

به گزارش لاندا نیوز “شرکت تکنولوژی‌های کوییک هیل، پیشرو در ارائه راه حل‌های امنیتی در سراسر جهان، اعلام کرد که مجموعه های امنیتی بلک‌بری کوییک‌هیل در دسترس کاربران بلک بری قرار گرفته است. مجموعه امنیتی جدید ترکیبی از بهترین‌ها در امنیت، ویژگی ها و عملکرد می‌باشد.
از نسخه موبایل سکیوریتی BlackBerry کوییک هیل رونمایی شد.کایلاش کتکار، مدیرعامل و بنیانگذار تکنولوژی‌های کوییک‌هیل در این باره چنین می‌گوید: ” گوشی‌های هوشمند بلک‌بری برای سرعت بخشیدن به انتخاب شما طراحی شده و علاوه بر امکانات و قیمت ویژه آن شامل فن‌ آوری‌های پیام‌رسانی و هماهنگ‌سازی با چند ایمیلی و نرم افزار‌های مختلف کسب و کارهای دیگر نیز می‌باشد. این پلتفرم در میان کاربران تجاری و مصرف کنندگان شخصی جدید محبوبیت زیادی دارد و از آن‌ به عنوان یک محصول چند وظیفه‌ای قدرتمند یاد می‌شود. اما همانطور با هر چیزی که بسیار محبوب است و با اثر real-time کار می کند، نقاط ضعفی نیز در پلتفرم دستگاه و در زمان کار و ارتباط با شبکه وجود دارد. نیاز به امنیت بیشتر در زمان اتصال و ارتباطات دستگاه های همه کاره بلک بری یک اولویت می باشد.”
تجربه بی‌همتا ارتباطات تلفن همراه که گوشی‌های هوشمند بلک‌بری فراهم می‌کند بی‌بدیل است. این BBM است که به مردم اجازه می دهد تا با دوستان خود در یک سطح کاملا جدید ارتباط برقرار نمایند. اما همانطور برای هر سرویسی که سیار، اجتماعی و متنی است احتمال از دست دادن اطلاعات چندین برابر می‌شود.
در نوامبر ۲۰۱۱، بلک‌بری، گزارش داد که افزایش قابل توجهی در سهم بازار داشته و مشترکان آن به ۱۶۵ میلیون گوشی هوشمند در سراسر جهان رسیده است. بیش از ۵۰ میلیون نفر در حال حاضر از خدمات رایگان پیام‌رسان BBM ، در مقایسه با ۲۸ میلیون نفر سال ۲۰۱۰ استفاده می‌کنند. بلک‌بری به عنوان یک شرکت معتبر کسب و کار مناسب و کارآمد در تلفن همراه میزبان داده های تجاری زیادی به غیر از اطلاعات شخصی می‌باشد. بنابراین ضروری است به دنبال یک راه حل فراگیر برای امنیت پلتفرم‌ها و نرم‌افزارها در همه مدل‌ها باشد.
کوییک‌هیل موبایل سکیوریتی بلک‌بری یک بسته امنیتی و مدیریتی کامل است. این مجموعه قدرتمند حفاظت بلادرنگی را در مقابل تهدیدات، ضد سرقت، مسدود کردن تماسها و SMS‌ها را به ارمغان می آورد. قابلیت مدیریت ویژگی‌های این مجموعه به شما اجازه مدیریت پیام‌های اسپم، ایجاد لیست “سیاه” و “سفید” را می‌دهد به طوریکه شما می‌توانید بیشتر SMS ها و تماس های ناخواسته را بررسی و مدیریت کنید. نرم افزار هوشمند کوییک‌هیل موبایل سکیوریتی بلک‌بری از ورود تبلیغات، SMS‌ها و پاپ‌آپ به اینباکس شما جلوگیری می‌کند.
آبیجیت جوروکار، قائم مقام فروش و بازاریابی تکنولوژی‌های کوییک‌هیل می‌گوید: “این تحرک، بیشتر در مورد افرادی است که نیاز به راه حل های امنیتی سریع، آسان و قابل تجمع در سیستم عامل دارند، ضروری به نظر می‌رسد. این نپلتفرم کته نیز بسیار حائز اهمیت است که امنیت آگاهانه در زمان ارتباطات گوشی های هوشمند بلک بری با دستگاههای دیگر همواره وجود داشته باشد. در حالی که اینترنت تلفن همراه امروزه سهولت دسترسی به ارمغان آورده است، اما در این باره کمبود آگاهی زیادی وجود دارد. ما نیز در حال کار بر روی راه حل‌هایی بر روی های پویا هستیم تا امنیت در سیستم عاملهای موجود را هوشمند، ساده و آسان برای استفاده نماییم.”

کوییک‌هیل موبایل سکیوریتی بلک‌بری سازگاری، انعطاف‌پذیری و امنیت تدافعی مورد نیاز برای پلت فرم تجاری و اجتماعی مانند بلک‌بری فراهم کرده است. اکنون برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره محصول ، از صفحه مقابل دیدن نمایید. http://www.qhi.ir/mobileseclt.asp

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*